+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

İNGİLTERE Vize Servisi & VİZEPORT Danışmanlık Hizmetleri

İngiltere vize servisi 2009 yılında İngiltere vize işlemleri ve uzmanı olduğu diğer tüm ülke vizeleri konusunda hizmet vermeye başlamış vize danışmanlık sitesidir. İngiltere Vize Başvurularında Uzman Tecrübeli kadromuz ile siz Pasaport sahiplerine hizmet vermekten onur duymaktayız.

Vize servisimizin amacı Profesyonelliğimiz ve iş bitiriciliğimiz ile İngiltere vize başvurularınızın eksiksiz, sorunsuz şekilde gerçekleşmesi ve zamanında sonuçlanmasıdır.

Vize başvurularında pasaport sahibinin parmak izi için vize başvuru merkezine şahsen gelmesi gerekmektedir.

Son 5 yıl içerisinde pasaportunda İngiltere, Amerika ve Kanada vizesi bulunan vize başvuru sahipleri ise ticari bir davetiye ile ekspres vize (Fast Track) uygulamasından faydalanabileceklerdir. Fast Track yani İngiltere ekspres vize uygulaması ile 48 saat içerisinde başvurmuş olduğunuz kısa süreli İngiltere vize türünü alabilirsiniz.

İngiltere vize işlemleriniz için gerekli olan bazı evrakların vize başvurunuz öncesi İngilizce tercüme edilmesi ise zorunludur. Tercüme ve Çeviri Hizmetleri konusunda Hizmet vermekteyiz.

Gerekli belgeleri hazırlanmasının ardından İngiltere vize bilgi formunu doldurduğunuz ve hazırladığınız belgeler ile birlikte bize ulaştırdığınız takdir de Randevunuz alınır “Randevu Tarih ve saati” konusunda size bilgi verilir.

Randevu günü “randevu saatinden 15 dakika önce” başvuru merkezinde bulunmanız gerekmektedir.
Parmak izi alımının ve Vize başvurunuzun gerçekleşmesinden hemen sonra vize takip süreci başlamaktadır.

Tarafımızdan takip edilen başvuru süreciniz neticelendiği anda pasaportunuz vize personelimiz tarafından teslim alınır ve vize servisimiz tarafından “Güvenli şekilde ” size ulaştırılır.

Her türlü sorunuz ve detaylı bilgi için: 0 (212) 238 55 35 veya 7/24 ulaşabileceğiniz 0 (532) 451 81 71 nolu vize danışma hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Vize Servisi
Vize Yetkilisi: Seçkin Ömer MANİOĞLU
Yetkili İrtibat No: 0 (532) 451 81 71
Yetkili Mail: seckin@ingilterevizeleri.com


 

ingilterevizeport-lg